facebook

Prywatnie

 • Mieszka na Ziemi Kłodzkiej, jest noworudzianką. Pracuje w okręgu wałbrzyskim.

  Jest mamą 16-letniego Cypriana, żoną Rafała.

  Jest właścicielką dwóch alaskan malamute, Tocho i Oomashy. więcej

Monblog


 • Żeby to były jedynie plusy dodatnie,  czy plusy ujemne, /jak mawia Klasyk/, ale to,  co mówi Prezes  nawet i w tej oryginalnej  konwencji się  nie mieści.

 • WIOSNA
  Za oknem śnieg, zimno, pochmurnie mimo nastania  kalendarzowej  wiosny. Zima w tym...
 • Nadzieja
  Nadzieja„Nadzieja zielona......prowadzi nas przed siebie,

Biuro Poselskie Poseł na Sejm RP Moniki Wielichowskiej

ul. Kłodzka 24A

57-402 Nowa Ruda

tel/fax: (74) 872 16 03

mail: monika.wielichowska@sejm.pl

Poniedziałek 9.00 - 17.00

Wtorek-Piątek 8.00 - 16.00

Monika Wielichowska
Wystąpienia poseł Moniki Wielichowskiej podczas 11. posiedzenia Sejmu RP
Marta Müller czwartek, 11 lutego 2016 10:33

Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

Więcej
  
MALUCH - Rządowy program Platformy Obywatelskiej
Marta Müller czwartek, 11 lutego 2016 13:11

W grudniu ubiegłego roku Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił konkurs w ramach programu „Maluch 2016”.

 

Program składa się z 3 modułów skierowanych do trzech grup podmiotów: do gmin (moduł 1), do gmin i podmiotów niegminnych (moduł 2) oraz do uczelni i współpracujących z nimi podmiotów (moduł 3).

Więcej
  
11. posiedzenie Sejmu RP
Marta Müller wtorek, 09 lutego 2016 09:35

We wtorek 9 lutego br. rozpocznie się 11. posiedzenie Sejmu RP. Podczas posiedzenia posłowie zajmować będą się m.in.: rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy – Kodeks rodzinny i opiekuńczy (Sprawozdanie Komisji Nadzwyczajnej); komisyjnym projektem uchwały w sprawie upamiętnienia 80. rocznicy deportacji Polaków do Kazachstanu (Sprawozdanie Komisji Łączności z Polakami za Granicą); poselskim projektem uchwały w sprawie polityki imigracyjnej państwa polskiego na forum Unii Europejskiej (Sprawozdanie Komisji do Spraw Unii Europejskiej).

Więcej
  
W sprawie dróg
piątek, 29 stycznia 2016 09:13

Na zaproszenie starosty Macieja Awiżenia 21 stycznia br. Jerzy Michalak,  wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego gościł w powiecie kłodzkim. Na początku wizyty w starostwie powiatowym odbyło się spotkanie na temat infrastruktury transportowej, drogowej i kolejowej, w powiecie, w tym planów Urzędu Marszałkowskiego w zakresie zadań, które będą zrealizowane na naszym terenie w najbliższym czasie. Najważniejsze, co usłyszeliśmy od marszałka - mówi starosta Maciej Awiżeń - to zapewnienie o planach wznowienia ruchu na linii kolejowej 322 Kłodzko - Stronie Śląskie, a co za tym idzie zabezpieczenie na ten cel w budżecie województwa 15 mln zł, na początek.

Więcej
  
9. Posiedzenie Sejmu RP
środa, 27 stycznia 2016 09:19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 stycznia br. rozpocznie się 9. Posiedzenie Sejmu RP. Podczas posiedzenia posłowie zajmować będą się m.in.rządowym projektem ustawy budżetowej na rok 2016 (Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych); rządowym projektem ustawy o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego (Sprawozdanie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych);poselskim projektem ustawy o zmianie ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych (Sprawozdanie komisji Obrony Narodowej);  poselskim projekcie ustawy – Prawo o prokuraturze (Sprawozdanie Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka).

Ponadto odbędzie się pierwsze czytanie: rządowego projektu ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym; projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty.

Więcej
  
Strona 3 z 26


Reklama