facebook

Prywatnie

  • Mieszka na Ziemi Kłodzkiej, jest noworudzianką. Pracuje w okręgu wałbrzyskim.

    Jest mamą 16-letniego Cypriana, żoną Rafała.

    Jest właścicielką dwóch alaskan malamute, Tocho i Oomashy. więcej

Monblog


  • Żeby to były jedynie plusy dodatnie,  czy plusy ujemne, /jak mawia Klasyk/, ale to,  co mówi Prezes  nawet i w tej oryginalnej  konwencji się  nie mieści.

Biuro Poselskie Poseł na Sejm RP Moniki Wielichowskiej

ul. Kłodzka 24A

57-402 Nowa Ruda

tel/fax: (74) 872 16 03

mail: monika.wielichowska@sejm.pl

Poniedziałek 9.00 - 17.00

Wtorek-Piątek 8.00 - 16.00

Monika Wielichowska
Świątecznie w Radkowie i Stroniu Śląskim
Marta Müller środa, 16 grudnia 2015 09:13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielę 13 grudnia br. poseł Monika Wielichowska wzięła udział w przedświątecznym spotkaniu przy dźwiękach kolęd, zapachu świątecznych potraw oraz pełnej radości atmosferze podczas V Jarmarku Bożonarodzeniowego Gminy Radków.

 

Więcej
  
5. Posiedzenie Sejmu RP
Marta Müller środa, 16 grudnia 2015 08:41

 

We wtorek 15 grudnia br. rozpocznie się 5. Posiedzenie Sejmu RP. Podczas posiedzenia posłowie zajmować będą się m.in.: rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy budżetowej na rok 2015 (Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych); rządowym projektem ustawy zmieniającej ustawę o zmianie niektórych ustaw w związku z realizacją ustawy budżetowej (Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych); rządowym projektem ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na rok 2016 (Sprawozdanie Komisji Finansów Publicznych); poselskim projektem ustawy o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Sprawozdanie Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych); poselskim projektem ustawy o zmianie ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego (Sprawozdanie Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi); poselskim projektem ustawy o zmianie ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego (Sprawozdanie Komisji Infrastruktury oraz Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej).

Więcej
  
Uczcili Święto Górników
piątek, 04 grudnia 2015 13:39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Naród bez dziejów, bez historii, bez przeszłości staje się wkrótce narodem bez ziemi, narodem bezdomnym, bez przyszłości. Naród który nie wierzy, w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się.”
kard. Stefan Wyszyński

Miasto Nowa Ruda jest dumne ze swojej historii i tradycji górniczych, dlatego szczególnie obchodzone są uroczystości Dnia Górnika. Barbórka to wyjątkowy dzień, w którym odżywają najpiękniejsze tradycje.

 

Więcej
  
Dzień Górnika
piątek, 04 grudnia 2015 08:58

"Górnictwo nie jest wszystkim,
ale bez górnictwa wszystko jest niczym."

Max Planck


Z okazji Dnia Górnika składam wszystkim górnikom oraz osobom pracującym w przemyśle wydobywczym serdeczne życzenia, wyrazy szacunku i uznania.


Pragnę podziękować za codzienny wysiłek i zawodową solidność. Barbórka to wyjątkowy dzień, w którym odżywają najpiękniejsze tradycje.


Niech tradycje górnicze będą nadal kultywowane, a umiejętność dobrej, uczciwej pracy przekazywana z pokolenia na pokolenie.


W tym szczególnym dniu, słowa wdzięczności kieruję do weteranów pracy górniczej. Pragnę przywołać pamięć górników, którzy odeszli na wieczną szychtę.


Z wyrazami szacunku
Monika Wielichowska
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

  
Na sesji Rady Powiatu Kłodzkiego
Marta Müller piątek, 13 listopada 2015 08:51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 października br. poseł Monika Wielichowska wzięła udział w sesji Rady Powiatu Kłodzkiego.

Więcej
  
Strona 7 z 26


Reklama